Nieuws

ALLSTARS #5 Martin Scheppink

dinsdag 30 maart 2021

Foto Sharon & Maureen Fotografie. Popronde 2017 @ Hilversum

 

ALLSTARS #5 

 

Martin Scheppink

 

Toetsenist Martin Scheppink is een bekend gezicht bij Popronde. We zagen hem in verschillende bands voorbij komen de afgelopen jaren. Maar hoe gaat het nu met deze rasmuzikant? En hoe heeft zijn muzikale avontuur zich ontwikkeld? 

Ik spreek hem op de middag na de zoveelste persconferentie met slecht nieuws. We praten over Popronde blunders, het muzikantenbestaan en zijn nieuwe piano project.

 

The Silverfaces (2014 & 2017) - Fata Boom (2017)  - Gyo Kretz (2018) - A.M. Sam (2019) - Dan August (2019)

 

 A.M.Sam_Popronde2019_MartinScheppink_JessieKamp.jpg

Martin Scheppink met A.M. Sam tijdens Popronde 2019. Foto: Jessie Kamp

 

Je hebt een flink Popronde track record. Je deed mee met vier verschillende bands en met The Silverfaces tourde je zelfs twee keer mee. Wat was het verschil tussen die eerste en tweede keer?

“De eerste keer waren we sowieso jonger, er zat drie jaar tussen. Wij rolden vanuit het festivalseizoen door in Popronde en hadden er toen al een Paaspop en Noorderslag op zitten. We hadden het eigenlijk omgedraaid want normaal gesproken doe je als band eerst Popronde en daarna festivals. We waren dat jaar OOR talent, dus we speelden op toffe plekken, maar we hebben maar acht shows kunnen spelen, omdat ik toendertijd ook nog een theatertour deed met Hadewych Minis. 

De tweede keer met The Silverfaces was echt een leuke Popronde! Het is een rockband en we stonden ook op de ‘rock-plekken’ waar het publiek van het gehalte “SPEULEN!” roepen is. Dat was altijd super leuk. Zelfs op zondagmiddag ging het dan helemaal los, dampend en zwetend.“

 

Welke Popronde shows zijn jou het meest bijgebleven?

“We hebben toen in Zwolle een aparte show gehad in de Bommel met Fata Boom (2017). Het geluid kraakte en buiten stond een rij met allemaal tieners zonder jas in de kou, waarvan bleek dat ze 50 cent voor de garderobe wilden besparen. Die kwamen ook niet voor een Popronde show maar meer voor een avond zuipen. Fata Boom is natuurlijk wel een extravagante show, daar waren ze niet op voorbereid. Je kunt je voorstellen hoe dat ging. Maar, achteraf is dat toch wel een leuke ervaring.

En van The Silverfaces staat Alkmaar 2014 in Koekenbier me nog bij. Dat was zo’n show waar het allemaal niet zo goed geregeld was: het geluid was niet goed, er stonden maar drie mensen. We waren misschien ook wel wat verwend omdat het bij andere shows wel altijd vol stond met mensen. Het waren allebei van die shows waarvan je denkt ‘oja, dit is dus waar je het anderen over hoort hebben,’ maar dat hoort ook bij Popronde.”

 

Dat soort shows zitten er inderdaad wel eens tussen bij Popronde, maar ik kan me voorstellen dat je andere verwachtingen hebt.

“Het grappige is dat je soms zoiets hebt ‘Popronde, ik ga het niet meer doen’, maar een half jaar later sta je er weer en is het hartstikke gezellig.”

 

 

Nou ja, in 2017, 2018 EN 2019 stond je er toch maar weer!

“Klopt, in 2017 speelde ik met Fata Boom en The Silverfaces. Ik heb maar een paar shows met Fata Boom meegespeeld omdat ik in die tijd ook moest afstuderen aan Conservatorium en om dan iedere afterparty te moeten spelen met Fata Boom, dat was me iets te veel. Misschien ben ik wel een iets te verstandige muzikant haha. In 2019 deed ik mee met Dan August en tussendoor moest ik ook nog een keer invallen bij A.M. Sam. Dat was rennen en haasten. Een Popronde classic wel - dat deden een heleboel jongens van bijvoorbeeld Palmsy en Radio Eliza ook - van het ene naar het andere optreden vliegen.”

 

Je studeerde zowel aan de Herman Brood Academie als aan het Conservatorium. Wat hebben deze opleidingen jou gebracht?

“Op de Herman Brood Academie kwam ik Jesse tegen, waarmee ik later in The Silverfaces speelde. Voor het eerst ontmoette ik toen iemand die ook een hoed op had en een stropdas droeg. Voor mij ging er een wereld open ik dacht ‘er zijn dus meer types die dat doen’. 

We hadden meteen een klik, we hielden allebei van Led Zeppelin, Jack White, Raconteurs. De persoonlijke ontwikkeling die ik op HBA heb doorgemaakt is echt goud waard. Na HBA zijn Jesse en ik allebei doorgestroomd naar Conservatorium.”

 

En hoe is het dan na zeven jaar studeren: je bent klaar en dan moet je het allemaal zelf doen?

“Ja, dan heb je geen geld haha, maar dat is eigenlijk best oké gegaan. Ik mag niet klagen. Sinds 2017 ben ik als invaller begonnen bij Douwe Bob in de band. Daardoor kon ik na mijn studie een volledige zomer invallen voor Thijs Boontjes, die toen met zijn Dans-en Showorkest bij Margriet speelde. Ik had toen een heel vol festivalseizoen. En na de zomer ben ik begonnen met pianolessen geven."

 

"Bij The Silverfaces ging bij ieder optreden een stekkertje los"

 

Dat klinkt alsof het allemaal perfect in elkaar overvloeide

“Ik geloof dat alles met een reden gebeurt. Bij mij loopt het op een of andere manier toch altijd goed, ook als ik even denk ‘oh shit, wat nu’, komt het toch altijd goed. In april 2019 kwam ik vast in de band van Douwe en toen had ik ineens meer vastigheid naast de losse dingen, de optredentjes, schrijfsessies en studio dingetjes.”

 

Je bent altijd onderdeel van een band, of in dienst van bijvoorbeeld Douwe. 

Stel jij zit in je eentje achter je piano, wat komt er dan uit jou zelf?

“Grappig dat je dat vraagt want ik heb nog nooit zoveel achter mijn piano gezeten als afgelopen jaar. Ik ben begonnen met vanuit huis lesgeven, dus dan ben ik de hele dag aan het Zoomen en aan het wachten, terwijl ik dus achter de piano zit. Daardoor ben ik mijn eigen pianoliedjes gaan schrijven en uitbouwen. Niet helemaal volgens planning, maar het gebeurde gewoon, dus ik omarm het dan ook. Mijn plan is om deze pianomuziek uit te brengen komend jaar.”

 

‘Dankzij’ corona, mogen we dat stellen?

“Ik denk het wel. Het is een combinatie van de rust door corona, het wegvallen van optredens en het feit dat ik voor het eerst sinds mijn twaalfde ‘bandloos’ ben. Dit piano project is toch wel iets positiefs wat uit deze periode voortgevloeid is. Corona mag van mij wel klaar zijn hoor trouwens. Laat mij maar lekker spelen."

 

Wat is er zo leuk aan het muzikantenbestaan?

“Ik vergeet soms dat ik nu muzikant ben, iets wat ik altijd wilde zijn. Ik kon nooit iets anders verzinnen wat ik wilde worden. Het leukste vind ik het optreden. Als muzikant kom je elkaar tegen bij optredens en festivals, super gezellig. Ik vind het een hele leuke wereld. Spelen en muziek maken met anderen en dat naar de mensen toe brengen, het maken, alles is er leuk aan. Bij The Silverfaces ging bij ieder optreden een stekkertje los, dat was zo vet. Dat je met zijn vieren op het podium zo’n gevoel kan creëren, ongeacht waar je staat, op een festival of in een klein kroegje, is het mooiste wat er is.”

 

Zie je jezelf ooit het roer nog omgooien? Een boerderij in Frankrijk ofzo?

“Nou, dat zou dan eerder een boerderij in Italië zijn. Maar nee, ik heb eigenlijk gemerkt dat optreden echt een big deal voor mij is. Ik wil weer op dat podium staan, weer mensen zien en publiek door het dolle heen zien gaan, daar krijg ik zo’n kick van. Dat doet heel veel met me. Ik zal dus denk ik altijd muzikant blijven. Misschien dat het ooit een managementfunctie wordt, maar het zal altijd wel in de muziekindustrie blijven.”

 

Dus je hebt wel echt iets gevonden waar je gelukkig van wordt, bijzonder toch!

“Ja ik heb nooit anders gedaan of gewild. Het was altijd duidelijk: ik wil muzikant worden.

Mensen vroegen mij weleens heb je een plan b? Ik dacht alleen maar: Hoezo plan b? Daar heb ik nooit over nagedacht, er is voor mij geen plan b, dit is het gewoon. En het is tot nu toe aardig gelukt. Zelfs in deze crisis lukt het me om de huur nog te betalen, dus het gaat gewoon goed.”

 

Gaan we je nog eens tegenkomen bij Popronde? 

“Als bezoeker sowieso! Ieder jaar probeer ik wel drie steden mee te pakken. Die sfeer als bezoeker is super leuk en heel anders dan wanneer je speelt natuurlijk. Plus je hebt niet die stress: oh shit, het paaltje moet naar beneden en hoe komen we het centrum in en weer uit? En dan de truc met een fiets voor de paaltjes leggen, zodat de metaaldetector hem oppikt en de boom naar beneden gaat en je erdoor kunt.”

 

Haha wauw, creatief! 

“Ja, dat gebeurde vaak. Tegenwoordig kun je gewoon bellen.”

 

Wat zijn je ambities voor de toekomst?

“Dit jaar mijn pianomuziek releasen, en ooit nog een solo-project. Verder wil ik me niet teveel vastpinnen op dingen, ik ben nu gewoon lekker muziek aan het maken. Me nu focussen op optredens heeft weinig zin want dan komt er weer een persconferentie en ben je weer teleurgesteld. Geen concrete plannen verder dus. Het komt altijd wel goed en ik zie het wel.”

 

 

 

Welke Allstar zouden wij volgens jou eens moeten interviewen? Laat het ons weten in de comments. We vinden het tof om van je te horen.

Instagram

popronde 📢 POPRONDE ZOEKT VERSTERKING! Er komen twee toffe functies vrij: 🌱 Coördinator Maatschappelijke Impact: maak Popronde duurzamer, inclusiever en toegankelijker, en breng maatschappelijke betrokkenheid naar een hoger niveau. 🎓 Coördinator Popronde Academy & Speciale Programmering: help opkomende acts groeien, organiseer kennissessies en workshops, en zorg dat alle genres een podium krijgen. Meer weten? Check de vacatures op popronde.nl/vacatures (link in bio)!
20 mrt. 2025
popronde Een nieuwe week, een nieuwe Live after Popronde 🎶 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud)-Popronde-acts! Met deze week o.a. 👇🏼 🧸 Ben je morgen bij de show van Alan Walker in de @afaslive? Blijf dan zeker even hangen voor de aftershow van @anne.wav op de Talent Stage! 😵‍💫 Op het avontuurlijke @peelslowlyandseefestival in Leiden zie je dit weekend van alles voorbijkomen, onder andere de alt-folk/slowcore van @oakiam en intense noiserock van @texoprintband 🪩 @poprondewoerden organiseert deze zaterdag een Live after Popronde avond in @podium.bredius met maar liefst drie oud Popronde-acts: @zusterzonnebloem, @muylike en @wearefuis 💭 Een maandje geleden zag het derde album van de Italiaanse/Amsterdamse @martaarpini het levenslicht, volgende week viert de release in de bovenzaal van @paradisoadam
19 mrt. 2025
popronde Een nieuwe week, een nieuwe Live after Popronde 🎶 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud)-Popronde-acts! Met deze week o.a. 👇🏼 🥳 @hiigohiigo dropt vrijdag zijn debuutalbum ‘Leven In De Leegte’ en trapt zaterdag de bijbehorende tour af in @simplonnl 🎤 Wil je als een van de eersten nieuwe muziek van @amel___1313 horen? 👀 Check hem dan deze vrijdag in @doornroosjenl, waar hij het voorprogramma verzorgt tijdens de tour van @diorno ☕️ De Utrechtse koffiezaak @koffieleute bestaat 10 jaar en viert dat met een bandavond bij @restaurantleen en een clubnacht in @dehelling. Op de line-up vinden we @bedtheband, @spillgold, @velocitymadegood_, en @welovepeopleinbearsuits dat terugkeert uit hun 10 jarige winterslaap. 🇺🇸 @janamilamusic zou eigenlijk al in het najaar door Nederland touren met haar debuutalbum, maar een razendsnelle doorbraak in Amerika zorgde voor uitstel. Deze week is het eindelijk zover: ze trapt haar tour af in @paradisoadam en @tivolivredenburg!
12 mrt. 2025
popronde Een nieuwe week, een nieuwe Live after Popronde 🎶 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud) Popronde-acts! Met deze week o.a.: ⏰ De releaseshow van de EP ‘Final Hour’ van @statepowerhc in @cinetolamsterdam samen met o.a. @32elephants als support, zien we jou terug in de moshpit? 💥Het regent album- en ep-releases deze week, maar voor @callitoffnl is ‘Not Another Sad Album’ alweer hun derde plaat. De release vieren ze komende zaterdag in @dynamo_ehv met @geosy en @mayleafband 🕺🏻 Fan van elektronische muziek die buiten de gebaande paden treedt? @nocturne_festival in @nobel_leiden heeft de perfecte line-up voor jouw zaterdagavond met o.a. @_subfiction, @keenanmundane, @charlot.music en @velocitymadegood_ 🫶🏼 Ook zo genoten van de dansbare mix van psychedelische reggae rock van @thekoalaz tijdens Popronde 2019? Haast je dan naar het @slachthuishaarlem komende zaterdag, want de band speelt daar hun aller-aller-aller laatste ooit 😢
5 mrt. 2025
popronde 🚨 JE HEBT NOG 1 DAG OM JE IN TE SCHRIJVEN VOOR POPRONDE 2025 🚨 Heb jij je al ingeschreven? 💬👇🏼👀
28 feb. 2025
popronde ⏳De tijd dringt nu echt… Nog 2 DAGEN om je in te schrijven voor Popronde 2025 🎶 TAXITAXI, WIES, Droom Dit, Bowl… Ze tourden allemaal met Popronde het hele land door. Wil jij in hun voetsporen treden? Schrijf je dan in via popronde.nl 💥 📥 Heb je vragen over de inschrijving of jouw aanmelding? Stuur ons een DM en we helpen je verder! #Popronde2025 #Popronde 📸 @jessie_kamp
27 feb. 2025
popronde Een nieuwe week, een nieuwe Live after Popronde 🎶 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud)-Popronde-acts! Met deze week o.a. 👇🏼 🎸 De shoegazers/indierockers van @moodboredband vieren de release van hun tweede EP ‘Too Much?’ in @paradisoadam 🔥 Na in januari mee te zijn gereisd door de clubs met @dewolfficial, vervolgt @heath.band hun clubtour 👉🏼deze vrijdag zie je ze in @nobel_leiden samen met @yanlaleyan 💥 Je hebt nog één kans om een (Nederlandse) show bij te wonen van de Latter Days-tour van @blaudzun! Deze zaterdag speelt hij in @deoosterpoort met in het voorprogramma: @laloyelaloye 🪩 @babsopdebeat geeft in @paradisoadam een voorproefje van haar album die later dit jaar uitkomt! Deze show is uitverkocht, maar wie weet kun je nog een ticket scoren via TicketSwap 👀 *UPDATE: @blaudzun heeft extra data voor de Latter Days-tour aangekondigd, ook dit najaar kun je hem nog zien dus! #Popronde #LiveafterPopronde
27 feb. 2025
popronde ⏳ Nog 3 DAGEN om je in te schrijven voor Popronde 2025! O.a. Will Knox, MEAU en De Toegift gingen je al voor — wie weet sta jij straks ook op een van de vele Popronde-podia! 🎶 📩 Heb je vragen over de inschrijving of jouw aanmelding? Stuur ons een DM en we helpen je verder! #Popronde2025 #Popronde 📸 1: @6wies — 2,3: @jessie_kamp
26 feb. 2025
popronde ⏳ Nog 4 DAGEN om je in te schrijven voor Popronde 2025! Wil jij in de voetsporen treden van acts als Min Taka, Keenan Mundane en CHARLOT? Dit is je kans! Schrijf je in t/m 1 maart en wie weet tour jij dit najaar met Popronde mee! 🎸 #Popronde2025 #Popronde 📸: @jessie_kamp
25 feb. 2025
popronde 👀 Is jouw Popronde-inschrijving al helemaal compleet? De selectiecommissie kijkt naar alles: je muziek, bio, ambities… en met nog 5 dagen te gaan, is dit hét moment om je inschrijving te finetunen! Swipe door de laatste tips van de selectiecommissie 👉🏼 💡 Vragen over je aanmelding? Stuur ons een DM, we helpen je graag! 🔗 Inschrijven kan t/m 1 maart via de link in bio
24 feb. 2025
popronde ⏳ De klok tikt… Nog maar 1 WEEK om je in te schrijven! Wil jij dit najaar met Popronde door het land touren? Dit is je kans 👀 Inschrijven kan t/m 1 maart via popronde.nl 🔗
21 feb. 2025
popronde Een nieuwe week, een nieuwe Live after Popronde 🎶 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud)-Popronde-acts! Met deze week o.a. 👇🏼 ⛓️ @dorpsstraat3 viert de release van hun debuutalbum ‘Staal Op Staal’ deze donderdag in @bitterzoet en volgende week woensdag in @merleynnijmegen 🏠 Op de line-up van @stukafest.utrecht – een festival waar studentenkamers door de hele stad worden omgetoverd tot podia – vinden we twee (oud)-Popronde acts terug: @viccens925 en @laurasjinmusic 🍟 Tijdens Patat Met Soul – het soulvolle zusje van de Patat Met-avonden in @devorstin – zie je twee acts uit de selectie van afgelopen jaar: @iamjessyyasmeen en @skyfeliz 🪩 De ‘Alles Komt, Alles Gaat’ tour van @jetvdsteen vervolgt zijn route naar @ekko.nl, met @floras.music in het voorprogramma *CORRECTIE: @cardiganinn speelt woensdag 26/02 in niet in EKKO (Utrecht) maar in VERA (Groningen)❗️ #Popronde #LiveafterPopronde
19 feb. 2025
popronde 💭 Droom jij van een tour door Nederland? Dit is je kans! Popronde is dé plek op speel ervaring op te doen, nieuwe fans te ontmoeten en je carrière naar het volgende niveau te tillen 🚀 Schrijf je in voor Popronde 2025 via de link in bio 🔗 Je hebt nog tot 1 maart… #Popronde #Popronde2025 🎶: @hunk.band - Paul
18 feb. 2025
popronde Wat maakt een Popronde-inschrijving sterk? 🎯 De selectiecommissieleden hebben honderden aanmeldingen te beoordelen — hoe zorg je dat die van jou eruit springt? 🤔 We vroegen een aantal van hen om hun beste tips en selecteerden de meest waardevolle adviezen. Swipe, check de tips en geef je inschrijving de finishing touch! 💪🏼 (PS: Ook als je je al ingeschreven hebt, kun je met deze tips je profiel nóg sterker maken 😉) ⏳ De tijd tikt… je hebt nog tot 1 maart om je in te schrijven! Meer info & aanmelden 👉 link in bio
17 feb. 2025
popronde Een nieuwe week, een nieuwe Live after Popronde 🎶 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud) Popronde-acts! Met deze week o.a. 👇🏼 🥺 Een show met een lach en een traan: deze zaterdag komt het debuutalbum van @foxlaneband uit en tegelijkertijd maakt de band bekend ermee te stoppen. De Nijmeegse band speelt hun laatste (thuis)wedstrijd dit weekend in @doornroosjenl 🍉 Friends with Benefits: A Valentine for Gaza, een initiatief van @32elephants en @nhtdbookings. Zes bands, die elkaar hebben leren kennen tijdens Popronde 2024, treden belangeloos op om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor Gaza. De opbrengsten gaan naar @oxfamnovib 🙌🏼 🚗 @wijzijndetoegift viert de release van hun tweede album ‘kleine auto, grote hot wheel’ en trappen hun bijbehorende tour deze week af in @paradoxtilburg en @ekko.nl 🎤 En maar liefst twee Popronde 2024-acts die een aftershow mogen verzorgen op de AFAS Live Talent Stage deze week. Hiphopliefhebbers kunnen blijven hangen in @afaslive voor shows van @ccataleyax_ en @zwartewaterzw #Popronde2025 #Popronde #LiveafterPopronde
12 feb. 2025
popronde Hoe val je op tussen de honderden aanmeldingen voor Popronde? 🔍 Waar let de selectiecommissie op? Wat maakt het verschil tussen ‘misschien’ en ‘JA!’? We vroegen de selectiecommissieleden waar ze op letten en verzamelden waardevolle tips om jouw inschrijving te versterken💡 Dus, ben je nog bezig met je aanmelding? Check deze tips, finetune je profiel en zorg dat je alles uit de kast haalt. ⏳ De deadline komt dichterbij: je hebt nog tot 1 maart om je in te schrijven! Meer info & aanmelden 👉🏼 link in bio.
10 feb. 2025
popronde Een nieuwe week, een nieuwe Live after Popronde 🎶 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud) Popronde-acts! Met deze week o.a.: 🟠 @massimusic viert de release van zijn tweede album ‘ANDERS’ in @013poppodium en neemt @jeanjacquesnl mee als support 🌲 @lo.islois presenteert haar debuut EP ‘Over The Forest’ in @cinetolamsterdam 👀 @hetiseenwies geeft twee unieke concerten in @dekleinekomedie: WIES in het klein en WIES in het groot, met o.a. gastartiesten @hesselmoeselaar en @jeangu_macrooy 😱 En na bijna 9 jaar komt er een einde aan de band @thereyougo_band 😢 De indiepopband speelt nog twee laatste shows in @cinetolamsterdam en @fluor033 #Popronde2025 #Popronde #LiveafterPopronde
5 feb. 2025
popronde ⏰ De tijd vliegt! Je hebt nog precies 1 maand om je in te schrijven voor Popronde 2025: jouw kans om met je muziek door heel Nederland te touren en ontdekt te worden ✨ Twijfel je nog? Check de link in bio voor een (oud) interview met @c_moorman, waarin hij feiten, fabels en tips over de inschrijving deelt. Spoiler: “Te vroeg inschrijven bestaat niet. Te laat wel.” 😉 🔗 Schrijf je in voor 1 maart via popronde.nl
1 feb. 2025
popronde Ook dit jaar blijven we wekelijks een greep uit de agenda van (oud) Popronde-acts met je delen in ‘Live after Popronde’ 🙌🏼 Met deze week o.a.: @olafputkerandthescenicsound viert de release van hun debuut-EP met @misprint_muziekgroep als support 🥳 @nobel_leiden host het Out Of The Ordinary festival met maar liefst zes (oud) Popronde-acts, en in Tilburg kun terecht voor een stevige punk/garage-avond met @wastedyouthclubb, @abdomen_band en @paracetamol.band 🔥
29 jan. 2025
popronde 𝗟𝗜𝗩𝗘 𝗔𝗙𝗧𝗘𝗥 𝗣𝗢𝗣𝗥𝗢𝗡𝗗𝗘: 𝗘𝗦𝗡𝗦 𝗘𝗗𝗜𝗧𝗜𝗢𝗡 ⚡️ Van kleine podia tijdens Popronde naar de internationale spotlights van Eurosonic Noorderslag ⭐️ Dit jaar staan er weer een heleboel (oud) Popronde-talenten op het programma, en wij zijn mega trots! Wie staat er bij jou op je must-see lijst? Of beter nog: wie heb jij ooit al ontdekt tijdens Popronde en wil je tippen aan onze volgers? 👀
14 jan. 2025
popronde 40 steden, 40 programmaboekjes — shout out naar Studio Bas Koopmans (@basterandthefunkybunch) voor het wederom prachtige ontwerp dit jaar 🤩 en ook een diepe buiging voor alle coördinatoren die achter de schermen keihard werkten om alles soepel te laten verlopen. Jullie zijn onmisbaar 🫶🏼 #Popronde2024 #Popronde
18 dec. 2024
popronde Op 30 november sloten we in stijl ons 30-jarig jubileumjaar af met het Popronde Eindfeest in @melkwegamsterdam 🥳 Van 14 september tot en met 30 november trokken we langs 40 steden, bezochten we 675 locaties en genoten we van maar liefst 1538 optredens 🎶 Een dikke, dikke merci aan alle vrijwilligers, locaties, coördinatoren, muzikanten, bezoekers en iedereen die dit avontuur mogelijk heeft gemaakt. Jullie passie, energie en liefde voor muziek zorgden ervoor dat elke avond opnieuw een feest was. Bedankt dat jullie samen met ons de afgelopen drie maanden Nederlands talent de spotlight gaven. Dit was er één voor in de boeken… Op naar de volgende ronde! ✨ 🎥: @reneemeijer & @jonagoldd #Popronde2024 #Popronde #Amsterdam #Melkweg
13 dec. 2024
popronde Popronde is voorbij, maar de artiesten knallen door! 📈 Ontdek waar en wanneer je de Popronde-talenten van 2024 de komende zes weken (nog een keer) live kunt zien 👉🏼 Ga jij nog ergens heen? 👀 #Popronde #Popronde2024 @taxitaxi050 @thisisbug @nienkeleone @wewantnore @sofi.tofi.lofi @32elephants @future.husband.forever_ @statepowerhc @zwartewaterzw @ccataleyax_ @loremipsummusic @manasplagueofficial @isaireiziger @minxtaka @rijnbaart @yanlaleyan @melanieryanmusic @zusterzonnebloem @hunk.band @olafputkerandthescenicsound @heath.band @elsabirgittabekman @cardiganinn @geosy @willknoxmusic @sonicwhip @roykingband @reverienow @sono.shoeka @ikbenloen @clubsmederij @veragroningen @altstadt_eindhoven @mezz_breda @bibelotdordrecht @ekko.nl @m_metropool @domfest.utca @cafelennons @podium.bredius @devorstin @tivolivredenburg @rotownrotterdam @officialmaassilo @sowhatgouda @willemeen_arnhem @doornroosjenl @013poppodium @noordkade_veghel @gigantapeldoorn @podiumvictorie @paradisoadam @deoosterpoort @hethuisverloren @halloffame013 @effenaar @wittekerkje @degroenezwaan @hedonzwolle @occii_amsterdam @nobel_leiden
12 dec. 2024
popronde Van poppodia, kroegen en lunchrooms tot musea, kerken, hotels en schepen: zonder locaties geen Popronde 🤝🏼 Dank aan alle 675 locaties die Popronde 2024 mede hebben mogelijk gemaakt 🫶🏼 #Popronde2024 #Popronde
10 dec. 2024
popronde Dat was ‘m dan… Popronde 2024 😱 In 12 weken tijd tourden we langs 40 steden met 98 acts. Wat begon op 14 september in Nijmegen eindigde afgelopen zaterdag 30 november in Amsterdam met een knallend eindfeest met 25 acts in alle zalen van @melkwegamsterdam 💥 Dank aan iedereen die dit avontuur mogelijk maakte. Wat een reis. En tot volgend jaar ❤️
5 dec. 2024

Reacties

Laat als eerste een reactie achter!

Inloggen