Nieuws

Hoe gaat het met..? Tim Dawn

woensdag 28 april 2021

Tekst & foto's door Jessie Kamp

 

Hoe gaat het met..?

 

Tim Dawn

 

Ruim zeven jaar geleden was het zo ver. Thijs Vroegop gooide het roer om: van een goede positie in de arbeidsmarkt als jurist, koos hij ervoor in het diepe te springen en werd hij Tim Dawn. Na te hebben gereisd in Australië en Nieuw-Zeeland met zijn gitaar, besloot hij de zekerheid op te geven. Het was namelijk tijd om zijn droom na te jagen: het veroveren van een plekje in het muzikale landschap. Zijn deelname aan Popronde in 2016 was een mooie ervaring in het begin van zijn carrière. Nu, bijna vijf jaar later, is het tijd om terug te blikken, vooruit te kijken en stil te staan.
Ik zocht Tim Dawn thuis op: een idyllisch, monumentaal huisje op een molenerf tussen de dieren van de kinderboerderij in hartje Utrecht.

 

20210409_0080_PoprondeDaily_TimDawn_jessieKamp.jpg

 

Allereerst Tim, hoe gaat het met je?

"Goed hoor! Ik mag niet klagen. Er is veel gebeurd in die vijf jaar sinds Popronde. Zeker het laatste half jaar. Waar zal ik beginnen?"

 

Popronde was een supergoeie start voor Tim Dawn. Veel spelen met een band, alles regelen en organiseren, het was echt ervaring opdoen.

"Ik stond nog niet in de spotlights. Tuurlijk had ik dat wel gewild, maar toen had ik nog geen idee dat voor de optredens van Popronde beginnen, het eigenlijk al voor een heel groot deel duidelijk is wie er een beetje in de spotlights staan en wie er ‘opvulling’ zijn. Ik denk dat ik een soort van goeie opvulling was. Dat was gewoon waar ik toen stond. Blijkbaar was ik er misschien nog niet aan toe."

 

2016Popronde_Zutphen_RickDeVisser.jpg

Popronde Zutphen (2016) door Rick de Visser

 

Waar droomde je van toen je mee ging doen met Popronde?

"Een beetje waar iedereen van droomt. Dat je het eindfeest kan spelen en dan Noorderslag en dan de grote festivals en noem maar op. Wat momentum pakken. Dat bleef bij mij een beetje uit. Mensen vonden het volgens mij wel interessant, maar net niet helemaal. Daardoor hadden we wel alle tijd om heel low-key achter de schermen van alles in de studio te gaan proberen. Mijn sound nog verder te zoeken en ontwikkelen. Voor mijn gevoel duurde dat heel lang, maar we hebben zo wel zonder enige haast liedjes en opnames kunnen maken."

 

Voor zijn deelname aan Popronde had Tim zijn eerste EP uitgebracht:

"Ik had echt alles fout gedaan qua release. Geen singles van tevoren bijvoorbeeld, maar gewoon in één keer m’n hele EP online. Ook niet echt een promotieplan, maar wel een leuke release show in EKKO. Nu gaat dat wel anders."

 

2017_TimDawn_ AFASLive_JessieKamp.jpg

Aftershow Harry Styles in AFAS Live (2017)

 

Uiteindelijk zijn Tim Dawns liedjes bij Universal Music terecht gekomen. De match was daar en zo kreeg hij in 2018 zijn eerste platencontract. 

"Een grote stap, want veel grotere labels zijn er niet. Dus dat was supervet. Iedereen kijkt naar elkaar: als de een het goed vindt dan moet de ander er ook maar eens naar gaan luisteren. Universal was eigenlijk de eerste die er in durfde te stappen. Er kwam een booker bij en in 2019 een publisher. Zo is in het half jaar nadat ik getekend had het balletje gaan rollen."

 

Zijn nieuwe singles Walking On A Wire en Bite The Bullet werden opgepikt bij Radio 2 als TopSong, hij werd 3FM Talent en stapje voor stapje klom hij naar boven. Eén van de dingen die hij heeft mogen doen is meewerken aan het nummer ‘Satellites’ voor Serious Request. Hiervoor sloegen 3FM Talents de handen ineen om een nummer te schrijven en toevallig waren dit allemaal oud Popronde deelnemers: WIES, Tape Toy, Ten Times a Million, Áslaug, Queen’s Pleasure en Tim Dawn zelf.

 

 

Maar, je zou kunnen zeggen dat Tim Dawn afgelopen december pas echt doorbrak. Hij kreeg de kans om voor de kerstcommercial van PLUS een cover van de  Bee Gees op te nemen: To Love Somebody.

"Dat was wel een long shot, want er waren ook andere kandidaten. Ik weet nog wel dat mijn A&R manager me belde en zei dat ik er misschien niet heel veel aan zou hebben, maar het wel leuk was om te proberen. We hadden volgens mij allemaal niet verwacht dat het zo zou aanslaan. De commercial werd supermooi. Het werd heel veel geshazamd en opeens stond ik in de top 3 meest geshazamde liedjes in Nederland. Ik kwam bij Repeat of Niet bij Qmusic. Dat werd zo waanzinnig gerepeat waarna het de nieuwe Alarmschijf werd. Het was echt een verdere stap en er gingen wat deurtjes open. Vanaf Qmusic, ja hoe zeg je dat, werd het dus een hit, want het is een hitstation. Iedereen draaide het opeens."

 

 

"Hoe dichter ik bij mijn droom kom om een plekje in het muzikale landschap te veroveren, hoe meer ik snap hoe het werkt, wat er voor nodig is, wanneer je in de Top 40 komt en wat dat dan doet. Eigenlijk wat je allemaal wel niet moet bereiken voor je ook maar iemand bent."

 

Mooie uitdaging!

"Zeker! Ik ben er ook nog niet. Dus we zijn nu eerst bezig met een album, dan weer een tour in het najaar en dan blijft het gewoon bouwen, bouwen, bouwen, bouwen. Al jaren. Maar wel dat ik nu niet in de kleinste zaaltjes sta, maar in bijvoorbeeld de op één na kleinste van Tivoli. Zo gaat het dan een beetje."

 

Inmiddels heb je best veel geleerd en meegemaakt. Wat zou je de Tim Dawn van vijf jaar geleden willen meegeven?

"Ik weet niet of ik nou heel veel anders had willen doen. Wat ik misschien zou meegeven, als ik alvast kon verklappen van: ‘je komt steeds een stapje verder’. Dat had ik fijn gevonden om te weten. Maar tegelijkertijd ben ik er achteraf wel extra trots op dat ik ben blijven doorgaan zonder te weten of ik niet al m’n tijd, energie en geld in een bodemloze put aan het stoppen was.
Het chillste nu om te weten is dat ik ook niet helemaal gek was dat ik het wilde proberen. Er is een label dat vertrouwen in me heeft. Dus: ‘je bent niet gek’. Misschien had ik mezelf dat mee willen geven. ‘Je bent inderdaad niet kansloos.’ En hoe het dan verder afloopt dat moest ik dan maar verder ontdekken en dat moet ik nog steeds."

 

20210409_0040_PoprondeDaily_TimDawn_jessieKamp.jpg

 

Er is Tim ook wel iets opgevallen in de muziekindustrie:

"Het is niet specifiek Popronde, maar het hoort er zeker bij. Ik heb het gevoel dat er in de Nederlandse muziekscene, zeker de opkomende muziek, niet veel ruimte is voor echt mainstream popmuziek. Zo heb ik best vaak aan bandwedstrijden meegedaan, waaronder de Beste Singer-songwriter van Utrecht. Dan zaten er in de jury alternatievere muzikanten en kreeg ik te horen dat het iets spannender en alternatiever mag. Maar naar mijn idee hoeft dat niet altijd.
Ik heb altijd het gevoel gehad dat ik een underdog was en moest opboksen tegen de coole acts. Het is ook wel lastiger om je te onderscheiden als mainstream artiest denk ik. Toch lijkt mij het ‘er vroeg bij zijn’ bij een mainstream talent heel waardevol. Het is de muziek die door het grote publiek beluisterd gaat worden en potentie voor de grote radiostations heeft. Ik hoop dat Popronde en andere platforms de ruimte blijven geven voor dat popelement."

 

20210409_0012_PoprondeDaily_TimDawn_jessieKamp.jpg

  

Je hebt rechten gestudeerd, bent gaan reizen en hebt toen het roer omgegooid en voor de muziek gekozen. In je nieuwste single Fell For You, zing je daarover. Een zin daaruit is: ‘Out of all the stupid things I could do, I fell for you’. Voelde het echt als een domme of een stomme keuze?

"Ja en nee. Bij de muziek moest ik gaan beginnen met het beklimmen van de ladder. Op de rechtenladder was ik al een paar treden hoger, waarbij het daarbij ook veel makkelijker is om een stabiel en welvarend leven op te bouwen. Dus in die zin was het misschien een super domme keuze om voor de muziek te kiezen. Mensen waren in het begin sceptisch en vroegen mij of ik het wel zeker wist. Uiteindelijk heb ik niet de slimme keuze gemaakt, maar de keuze waarvan ik dacht ‘dit wil ik gewoon gedaan hebben, dit wil ik geprobeerd hebben."

 

Tot slot gaan we weer even een sprongetje terug doen naar Popronde. Als je een nummer zou schrijven over je deelname van Popronde, wat zou dan de titel zijn?

"Goeie vraag. Er zijn natuurlijk heel veel insteken te bedenken. Misschien iets met ‘Paying My Dues’. In de zin van ‘ik moet het wel verdienen om ergens te komen’. Er zijn ook best veel muzikanten of bands die veel talent hebben en iets minder écht de drive om verder te komen. Die willen gewoon dat het aan komt waaien en als het dan niet meteen gebeurt dan raken ze een beetje ontmoedigd. Popronde was voor mij geen grote flop, want ik heb best veel gespeeld. Het was ook niet zo’n successtory dat ik mijzelf helemaal in de kijker heb gespeeld. Wat misschien wel mijn romantische beeld ervan was. Het zat er uiteindelijk tussenin. Het was werken, het was slecht betaald, ik heb er van genoten, het was leerzaam en ik was mijn sporen aan het verdienen en die ladder aan het beklimmen. Dus daar zou het denk ik over gaan. Die berg die ik op wilde die zag ik wel, maar ik moest eerst gewoon mijn ene voet voor de andere zetten en dat lang genoeg blijven doen. Anders kan je ook niet claimen dat je recht hebt om daar bovenop die berg te staan. Stapje voor stapje."

 

2016Popronde_Almere_Sharon&MaureenFotografie.jpg

Popronde Almere (2016) door Sharon & Maureen Fotografie

 

Nieuwsgierig geworden? Check hieronder de nieuwste single van Tim Dawn: ‘Fell For You’

 

 

 

 Naar welke artiest ben jij nieuwsgierig hoe het met diegene gaat? Laat het ons weten in de comments. We vinden het tof om van je te horen.

 

Bekijk de artiest uit deze blog

Nieuwste berichten

Interview
Grote Geelstaart over stropdassen, de Nederlandse taal en de inspiratie achter hun debuut-EP // In de ruime backstage van ACEC in Apeldoorn staat een stapel gear en instrumenten die een heel muzieklokaal in beslag zou nemen. Het is allemaal de verdienste van de vijf kerels die achter een met snacks beladen tafel zitten. “Het gebeurt nooit dat we alles zo goed kwijt kunnen.”
Interview
‘Wie niet waagt, wie niet wint’: Fellatio doet het zelf // Op een van de laatste jasloze avonden van het jaar vond de derde Popronde van 2025 plaats in Apeldoorn. Zo’n twee uur voor het optreden van Fellatio in kledingwinkel annex kroeg Mansion24 aan het Marktplein spreken we met Abel van der Heiden (zang), Pepijn Kolsteren (bas) en Fonz Gofers (drums). Na een succesvolle aftrap in De Lindenberg in Nijmegen staat de band nu te popelen om die energie door te trekken.
Reportage
Dear Omen: "Sommige mensen zijn gewoon spooky geboren" // “Ik ben een beetje wagenziek,” grapt bassist Emma (25) terwijl ze haar bleke foundation in de auto opsmeert. Het is een kleine twee uur rijden naar Tilburg voor Dear Omen, ideaal voor het aanbrengen van hun kenmerkende gothic look. Frontvrouw Fay (28), leadzangeres en pianist/farfisa (een orgel, maar geen orgel!), legt uit hoe de look van tot stand is gekomen: “De band bestaat al vijf jaar, maar met deze bezetting pas een jaar. Onze eerste show in deze opstelling was op Halloween, daar probeerden we ook de look. Ik voelde me altijd al aangetrokken tot de gothic esthetiek. Die duistere kant had ik al van kinds af aan, in plaats van prinsessenfeestjes gaf ik heksenfeestjes. Het past gewoon goed bij wat wij willen overbrengen met onze muziek, dus we bleven het doen.”

Instagram

popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗠𝗢𝗡𝗗𝗔𝗬 💿 Elke week delen we een greep uit de nieuwste releases van (oud) Popronde-acts en verzamelen we alle nieuwe tracks in onze playlist. Alles luisteren? Check de New Music Monday playlist via de link in bio 🔗 #Popronde #nieuwemuziek #newmusicmonday #newmusic
8 dec. 2025
popronde 🎉 TICKET GIVEAWAY! 🎉 Indie In Town bestaat 10 jaar en dat vieren ze komende vrijdag 12 december groots in @skatecafeamsterdam 🪩 Met op de line-up o.a. Popronde alumni @minxtaka, @thehomesick0519 en @pomopinternet, én een b2b dj-set van @moodboredband x @dearomen_ x @bowl.band 🙌🏼 Wij mogen 2 tickets weggeven 🎟️ 👉🏼 Hoe doe je mee? Laat weten wie jij meeneemt in de comments en volg @popronde & @indieintown 🤝🏻 We kiezen donderdag 11/12 een winnaar. Let’s gooo 🕺 Artwork by @kutbruno
8 dec. 2025
popronde Vandaag is het de #DagvandeVrijwilliger en dus zetten we al onze helden achter de schermen even in het zonnetje 💜 Van artisthosts tot technici en foto- en videografen: thanks voor jullie inzet en energie. Zónder jullie geen Popronde 🫶🏼 📸 @jessie_kamp
7 dec. 2025
popronde Swipe mee en herbeleef het Popronde Eindfeest 2025 in @melkwegamsterdam door de lens van @michellezwinkels 📸 Staat jouw favoriete act er tussen? 👀
5 dec. 2025
popronde 𝐏𝐎𝐏𝐑𝐎𝐍𝐃𝐄 𝐖𝐑𝐀𝐏𝐏𝐄𝐃 𝟐𝟎𝟐𝟓 💥 Meer dan duizend shows op honderden locaties, minder kilometers én dus minder uitstoot: dit is Popronde 2025 in cijfers 🎯 En… wat waren jouw favoriete ontdekkingen van Popronde dit jaar? 👀 Show them some love en deel ze in je story! ❤️‍🔥 #Popronde #Popronde2025 #wrapped
4 dec. 2025
popronde 𝐒𝐜𝐡𝐫𝐢𝐣𝐟 𝐣𝐞 𝐢𝐧 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐏𝐨𝐩𝐫𝐨𝐧𝐝𝐞 𝟐𝟎𝟐𝟔 💥 Droom jij van een tour door het hele land? Van Groningen tot Venlo, van popzalen tot kroegen, kerken en platenzaken: Popronde is dé plek om nieuwe fans te winnen, podiumervaring op te doen en je act naar het volgende level te tillen 📈 Meld je aan via de [link in bio] 🔗 #Popronde #Popronde2026 #muziek #nieuwemuziek #artiest
4 dec. 2025
popronde Afgelopen zaterdag vierden we het einde van Popronde 2025 met Het Eindfeest in @melkwegamsterdam 💥 Herbeleef de chaos, de energie en magische momenten ✨ Welk optreden ga jij nooit vergeten? 💬👇🏼 🎶 @fitband (Little Something) + @idaweiler_ (Niemand)
3 dec. 2025
popronde Vier zalen, 25 acts, en een hele hoop epische, intieme én magische momenten ✨Dit was het (uitverkochte!) Popronde Eindfeest 2025 door de lens van @jessie_kamp 📸 Wat was jouw favoriete moment van de avond? 🤩 Aan alle acts, vrijwilligers, coördinatoren, locaties en natuurlijk het publiek: dankjewel voor weer een onvergetelijke editie ❤️‍🔥 Tot volgend jaar 💥
2 dec. 2025
popronde 𝐒𝐜𝐡𝐫𝐢𝐣𝐟 𝐣𝐞 𝐢𝐧 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐏𝐨𝐩𝐫𝐨𝐧𝐝𝐞 𝟐𝟎𝟐𝟔 💥 Droom jij van een tour door het hele land? Van Groningen tot Venlo, van popzalen tot kroegen, kerken en platenzaken: Popronde is dé plek om nieuwe fans te winnen, podiumervaring op te doen en je act naar het volgende level te tillen 📈 Meld je aan via de [link in bio] 🔗 #Popronde #Popronde2026
1 dec. 2025
popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗠𝗢𝗡𝗗𝗔𝗬 💿 Elke week delen we een greep uit de nieuwste releases van (oud) Popronde-acts en verzamelen we alle nieuwe tracks in onze playlist. Alles luisteren? Check de New Music Monday playlist via de link in bio 🔗 #Popronde #nieuwemuziek #newmusicmonday #newmusic
1 dec. 2025
popronde Gisteren stonden we nog te zweten op het Popronde Eindfeest 2025… maar vandaag kijken we alweer vooruit 👀 Je kunt je vanaf nú inschrijven voor Popronde 2026💥 Dus, droom jij ook van een tour door heel Nederland? Schrijf je dan nu in via de [link in bio] 🙌🏼 📸 @jessie_kamp
30 nov. 2025
popronde POPRONDE EINDFEEST = SOLD OUT 🤯 Wie zien we vanavond in @melkwegamsterdam?! 👀
29 nov. 2025
popronde 𝐏𝐎𝐏𝐑𝐎𝐍𝐃𝐄 𝐌𝐄𝐑𝐂𝐇𝐀𝐍𝐃𝐈𝐒𝐄 💥 Heb je onze crewshirts gespot dit jaar? Die scoor je exclusief op Het Eindfeest – samen met sjaals, PopGrond, het jubileumboek én shirts van vorige edities 👀 Scoor jouw ticket voor Het Eindfeest via melkweg.nl [link in bio] 🎫 Tot zaterdag 🙌🏼
27 nov. 2025
popronde 𝐍𝐨𝐠 𝐦𝐚𝐚𝐫 𝟑 𝐧𝐚𝐜𝐡𝐭𝐣𝐞𝐬 𝐬𝐥𝐚𝐩𝐞𝐧… 🙌🏼 Na drie maanden touren door 40 steden, is het tijd voor de grande finale: 25 acts, 4 zalen, één avond met de grootste nieuwe talenten van Nederlandse bodem 💥 Ontdek jouw nieuwe favoriete act en en de sterren van de toekomst 🌟 Scoor jouw ticket via melkweg.nl [link in bio] 🔗 LINE-UP: C’est Qui? | Coos | Crybabies | Dear Omen | Fellatio | Fit | Grote Geelstaart | Helen Jewett | IDA | Juno | Julia Adriana | Lenny Monsou | lostboyshawty | Luke Christoffel & The Golden Tears| Mazis | M2K | MAYA MARIA | plonki | Politie Warnsveld | SERVICE | stay away from dante! | Subject Sue | Thor Kissing | tjels | XXJULÍA
26 nov. 2025
popronde 💥 𝐓𝐈𝐌𝐄𝐓𝐀𝐁𝐋𝐄 𝐏𝐎𝐏𝐑𝐎𝐍𝐃𝐄 𝐄𝐈𝐍𝐃𝐅𝐄𝐄𝐒𝐓 💥 Zaterdag is het zover: 25 acts, 4 zalen… Wie ga jij sowieso checken? 👀 𝐌𝐀𝐗 20:30u — @lennymonsou 21:30u — @lukechristoffel 22:30u — @grotegeelstaart 𝐎𝐔𝐃𝐄 𝐙𝐀𝐀𝐋 20:00u — @plonki.music 21:00u — @bunchofcrybabies 22:00u — @helenjewettband 23:00u — @fitband 00:00u — @cestqui.sexy 01:00u — @dearomen_ 02:00u — @fellatioband _ 03:00u — @politiewarnsveld 𝐔𝐏𝐒𝐓𝐀𝐈𝐑𝐒 19:45u — @xxjulia.music 20:45u — @idaweiler_ 21:45u — @stayawayfromdante 22:45u — @lostboyshawty 23:45u — @musicbyjuno 00:45u — @m2k.wav 01:30u — @subject_sue 𝐂𝐈𝐍𝐄𝐌𝐀 19:30u — @ohmazis 20:30u — @itsjuliadriana 21:30u — @tjeeels 22:30u — @coosmusic 23:30u — @m.ayamaria 00:30u — @thorkissing 01:30u — @serrrvice
25 nov. 2025
popronde “Onze superkracht? Familie” 🙌🏼 Luke Christoffel & The Golden Tears hun superkracht, samen touren en altijd voor elkaar klaarstaan, op én naast het podium ❤️ Check ze komende zaterdag op het Popronde Eindfeest 👀 #Popronde #Popronde2025
25 nov. 2025
popronde In de ruime backstage van ACEC in Apeldoorn staat een stapel gear en instrumenten die een heel muzieklokaal in beslag zou nemen. Het is allemaal de verdienste van de vijf kerels die achter een met snacks beladen tafel zitten. “Het gebeurt nooit dat we alles zo goed kwijt kunnen.” Lees het hele interview met Grote Geelstaart via de link in bio 🔗 en check ze komende zaterdag op het Popronde Eindfeest 🥳 ✍🏼 @infernalpuck 📸 @polsangster | @jessie_kamp
24 nov. 2025
popronde Gruizige riffs, pakkende hooks, scherpe teksten en een feministisch randje 💥 Jackie & The Facts vertellen over de verhalen achter hun songs, en over het leven vieren, ook al voelt de wereld soms wat grimmig ❤️ #Popronde2025 #Popronde
23 nov. 2025
popronde 𝐍𝐨𝐠 𝟏 𝐰𝐞𝐞𝐤 𝐭𝐨𝐭 𝐡𝐞𝐭 𝐏𝐨𝐩𝐫𝐨𝐧𝐝𝐞 𝐄𝐢𝐧𝐝𝐟𝐞𝐞𝐬𝐭! 🔥 Zaterdag 29 november sluiten we het Popronde-seizoen af in alle vier de zalen van de @melkwegamsterdam! Scoor je ticket via melkweg.nl [link in bio] 🔗 Naar welke acts kijk jij het meeste uit? 👀 LINE-UP: C’est Qui? | Coos | Crybabies | Dear Omen | Fellatio | Fit | Grote Geelstaart | Helen Jewett | IDA | Juno | Julia Adriana | Lenny Monsou | lostboyshawty | Luke Christoffel & The Golden Tears| Mazis | M2K | MAYA MARIA | plonki | Politie Warnsveld | SERVICE | stay away from dante! | Subject Sue | Thor Kissing | tjels | XXJULÍA
22 nov. 2025
popronde @poprondehaarlem 🫱🏼‍🫲🏾 @patronaathaerlem 💥 Wauw wat een avond! Van de gelaagde en introspectieve indiefolk van @samovano tot de grommende gothrock van @dearomen_ fotografe @jessie_kamp was erbij om het allemaal vast te leggen 📸 #Popronde #Popronde2025 #Haarlem
20 nov. 2025
popronde ⚡️ 𝗠𝗔𝗬𝗔 𝗠𝗔𝗥𝗜𝗔 🫱🏼‍🫲🏾 𝗦𝗨𝗣𝗘𝗥𝗞𝗥𝗔𝗖𝗛𝗧 ⚡️ In Leeuwarden kregen we versterking van team Superkracht 💪🏼 Sara en Gino sloten aan bij het Social Media Team. Ze legden Popronde vast door hun ogen en stelden vragen aan artiesten en crew 🎥 Zo spraken ze onder andere met @m.ayamaria . Wat is haar superkracht? En hoe voelt het om artiest te zijn? 🎤 *Superkracht is een platform dat jongvolwassenen met een licht verstandelijke beperking helpt hun talent zichtbaar te maken in de culturele sector 🙌🏼 #Popronde #Popronde2025 #Superkracht
19 nov. 2025
popronde De allerlaatste line-up drop 🔥 Nog maar 10 nachtjes slapen tot het Popronde Eindfeest in @melkwegamsterdam en dit zijn de laatste 9 namen die de line-up compleet maken 💥 Naar welke acts kijk jij het meeste uit? 🗣️ 🎟️ Haal je tickets via melkweg.nl [link in bio]
18 nov. 2025
popronde Terwijl het voorlaatste Popronde-weekend in volle gang is, nemen we je nog één keer mee terug naar vorig weekend 😇 Swipe mee door Den Haag, Rotterdam en Woerden: drie steden vol verrassingen en volle zalen 🎶👉🏼 📸 @jessie_kamp | #Popronde #Popronde2025 #DenHaag #Rotterdam #Woerden
15 nov. 2025
popronde Nog maar 9 steden te gaan… 😱 maar voordat we zo doortouren naar Leiden, blikken we nog even terug op een fantastisch Popronde-weekend in o.a. Rotterdam en Woerden 🤩 Swipe mee en beleef het afgelopen weekend door de lens van @jessie_kamp 📸 #Popronde #Popronde2025 #Rotterdam #Woerden
13 nov. 2025
popronde Eerlijkheid, puurheid en euforie staan centraal in de indiefolksongs van @coosmusic ✨ Haar nieuwe single ‘Every Word’ gaat over het verlangen dat heartbreak iets sneller voorbij mag zijn❣️ #Popronde #Popronde2025
11 nov. 2025

Reacties

Laat als eerste een reactie achter!

Inloggen