Interview

Oliv Oliv doorbreekt grenzen met zijn debuutalbum

vrijdag 05 september 2025

Tekst: Olivier Middeldorp

 

Een elektronische zoektocht door verschillende muzikale culturen: zo laat het eerste album van Oliv Oliv zich het beste omschrijven. Met Tehran Mountains levert Olivier Terpstra (echte naam) een debuutplaat af die meteen ook de rode draad vormt voor zijn Popronde-tour. “Je hebt maar één eerste album, dan moet het goed zijn.”

Tehran Mountains verschijnt vandaag, een week voor het startschot van Popronde, en dat is een stuk eerder dan bedoeld was: “Het album was eigenlijk gepland voor april, maar tussentijds kwam ik ook in contact met een label, het nieuwe Uncloud Editions. Tehran Mountains kon daar het eerste album op het label worden. Met hun ervaring in het organiseren van evenementen in de elektronische muziek hadden ze bijvoorbeeld een idee welke single als eerst uitgebracht moest worden. Dat zij met alles nu meedenken en ik het niet allemaal meer alleen hoef te doen, is fijn. Nu komt wel alles onbedoeld tegelijkertijd.”

 

Een officiële releaseshow zit er door de drukte van Popronde niet in, maar dat alles nu in sneltreinvaart samenkomt, voelt voor Terpstra als een bevestiging dat hij met zijn muziek iets goed doet. “Ik ben al vijf jaar bezig en ook direct veel live gaan doen om te horen wat anderen van mijn muziek vinden. Als ik lang niets live doe, gaat het kriebelen; dan moet er iets gebeuren. Dat is uiteindelijk het leukste om te doen. Popronde is daarin wel een keerpunt; ik hoef niet meer zelf achter optredens aan. Locaties weten nu mij te vinden!”

Synths, samples en spoken word

De muziek van Oliv Oliv is niet in één genre te vangen. Tehran Mountains is een collage van culturen en klanken: elektronische soundscapes verweven met traditionele Oosterse instrumenten, modulaire synths, omgevingsgeluiden en gesproken en gefluisterde teksten in het Farsi en Engels door zijn vriendin Meshkat Talebi. Het resultaat is filmisch, gelaagd en soms vervreemdend. Live vertaalt zich dat in voortdurend veranderende sets. “Voorheen improviseerde ik veel tijdens optredens, maar nu wil ik toch ook iets meer een geheel. Ook omdat ik het nieuwe album zo origineel mogelijk wil laten horen. Vanwege de wisselende tijdsduur van de verschillende optredens heb ik al meerdere live sets gemaakt. Het wordt dus uiteindelijk toch elke keer anders. Noem het improviseren op meta-niveau!”

Een vreemde eend, of juist niet?
Dat hij werd geselecteerd voor Popronde had hij niet verwacht, vertelde hij eerder in een interview met 3voor12/Rotterdam. “In de elektronische scene met modulaire synthesizers leeft Popronde helemaal niet zo. Ik moet het dan ook geregeld uitleggen wat het precies inhoudt. Jaren terug ben ik wel eens bij Popronde gaan kijken bij bandjes, maar ik had nooit gezien of bedacht dat iemand binnen mijn soort muziek ook mee kon doen. Op de pre-party die Popronde had georganiseerd voor de artiesten vroeg ik me ook een beetje af: hoe pas ik tussen deze bands?”

 

Toch voelt hij zich steeds meer thuis in de line-up. “Automatisch trok ik meer naar Heijmat, met wie ik in Dordrecht sta en met wie ik ook buiten Popronde om al eens heb opgetreden. En naar Mirusi Mergina, met wie ik in Den Bosch speel. Ook zij maken wat minder grijpbare muziek met behulp van synthesizers. Toch sta ik tijdens Popronde niet elke avond met een elektronische act geboekt.” Grinnikend concludeert hij: “Blijkbaar is het mogelijk om bands te combineren met ons.”

 

Kerk, toonzaal of club?
Waar je Oliv Oliv allemaal gaat zien deze Popronde? Dat weet hij zelf ook nog niet precies. En dat is juist de charme. “Ik hoop vooral een breder publiek kennis te laten maken met mijn muziek. Het zijn in ieder geval een ander soort zalen dan waar ik normaal sta. Het viel me bijvoorbeeld op dat ik veel in kerken ga optreden! De Willem Twee Toonzaal in Den Bosch daarentegen is een hele klassieke zaal, vol mooie ornamenten en waar het geluid vast klinkt zoals het zou moeten klinken. Van tevoren weet je nooit waar je precies terechtkomt en hoe het daar gaat klinken.”

 

De locatie is medebepalend voor het geluid, maar ook voor de visuals. Het visuele moet, net als de muziek, wel een verhaal vertellen. Samen met zijn vriendin – filmmaker van beroep – werkt hij aan visuals voor een uur durende show. “Al doet zij het meeste werk, ik richt me vooral op de muziek. Het hangt eigenlijk vooral van de mogelijkheden van de locaties waar ik ga optreden af wat er straks te zien zal zijn.”

Muziek als bindmiddel
Terpstra laat zich inspireren door culturen die zelden centraal staan in de westerse muziekwereld. Zijn muziek is daarmee niet alleen een artistiek experiment, maar ook een subtiele vorm van verzet en oproep tot verbinding. “Iedereen heeft meningen en we denken het hier beter te weten, zonder dat we ons verdiepen in manieren waarop het misschien anders kan. Door me te laten inspireren door Iraanse instrumenten met compleet andere mogelijkheden dan de instrumenten die we hier in het westen kennen, hoop ik die verschillende manieren van muziek maken dichter bij elkaar te brengen.”

 

Of er na Popronde een theatertour, nieuwe EP of buitenlandse tour komt? Daar laat hij zich nog niet op vastpinnen. “Zo’n boodschap vormt voor mij de urgentie en inspiratie om muziek te maken. Ik hoef daarom wat mij betreft ook niet elk halfjaar een single uit te brengen om te laten zien dat ik nog leef. Wie weet maak ik na Popronde wel een theatershow. Of ga ik door middel van optredens op festivals of in het buitenland verder met nieuw publiek voor spatial audio aanboren.”

 

Benieuwd naar Oliv Oliv live tijdens Popronde? Check hier zijn speellijst!

Bekijk de artiest uit deze blog

Nieuwste berichten

Popronde Academy
De weg naar de top: van provinciale popkoepel naar Popronde! // Ben je een beginnende act of artiest, en weet je niet waar te beginnen? Of ben je al een stuk verder en ben je heel benieuwd hoe de Nederlandse talentontwikkelingsketen in elkaar steekt tot aan de Popronde? We got you! In dit artikel brengen we alle landelijke en regionale trajecten in kaart die jou kunnen helpen om uit je oefenruimte te komen en in het live circuit met een gedefinieerde look en sound. Van Friesland tot Limburg, in iedere provincie is minstens één partij die jou graag helpt stappen te zetten richting superstardom!
Interview
MAZIS laat het vuur nooit doven // MAZIS kende al een succesvolle carrière als muzikant voordat hij meedeed aan de Popronde: met zijn punkalbum creëerde hij een underground protestbeweging in zijn thuisland Iran, maar dat kwam hem duur te staan. Het Islamitische regime plaatste hem en tientallen van zijn fans in de gevangenis, waar ze hem martelden en lieten zweren nooit meer muziek te maken. Eenmaal vrij vluchtte hij naar Nederland, waar hij vijf maanden op straat leefde. Momenteel verblijft hij al tweeëneenhalf jaar in een asielzoekerscentrum in Utrecht, vanuit waar hij afgelopen editie meedeed aan Popronde. “Alles wat ik wil is muziek maken, en om die reden is alles van mij afgepakt.”
Interview
Grote Geelstaart over stropdassen, de Nederlandse taal en de inspiratie achter hun debuut-EP // In de ruime backstage van ACEC in Apeldoorn staat een stapel gear en instrumenten die een heel muzieklokaal in beslag zou nemen. Het is allemaal de verdienste van de vijf kerels die achter een met snacks beladen tafel zitten. “Het gebeurt nooit dat we alles zo goed kwijt kunnen.”

Gerelateerde berichten

Interview
MAZIS laat het vuur nooit doven // MAZIS kende al een succesvolle carrière als muzikant voordat hij meedeed aan de Popronde: met zijn punkalbum creëerde hij een underground protestbeweging in zijn thuisland Iran, maar dat kwam hem duur te staan. Het Islamitische regime plaatste hem en tientallen van zijn fans in de gevangenis, waar ze hem martelden en lieten zweren nooit meer muziek te maken. Eenmaal vrij vluchtte hij naar Nederland, waar hij vijf maanden op straat leefde. Momenteel verblijft hij al tweeëneenhalf jaar in een asielzoekerscentrum in Utrecht, vanuit waar hij afgelopen editie meedeed aan Popronde. “Alles wat ik wil is muziek maken, en om die reden is alles van mij afgepakt.”
Interview
Grote Geelstaart over stropdassen, de Nederlandse taal en de inspiratie achter hun debuut-EP // In de ruime backstage van ACEC in Apeldoorn staat een stapel gear en instrumenten die een heel muzieklokaal in beslag zou nemen. Het is allemaal de verdienste van de vijf kerels die achter een met snacks beladen tafel zitten. “Het gebeurt nooit dat we alles zo goed kwijt kunnen.”
Interview
‘Wie niet waagt, wie niet wint’: Fellatio doet het zelf // Op een van de laatste jasloze avonden van het jaar vond de derde Popronde van 2025 plaats in Apeldoorn. Zo’n twee uur voor het optreden van Fellatio in kledingwinkel annex kroeg Mansion24 aan het Marktplein spreken we met Abel van der Heiden (zang), Pepijn Kolsteren (bas) en Fonz Gofers (drums). Na een succesvolle aftrap in De Lindenberg in Nijmegen staat de band nu te popelen om die energie door te trekken.

Instagram

popronde 𝐋𝐢𝐯𝐞 𝐚𝐟𝐭𝐞𝐫 𝐏𝐨𝐩𝐫𝐨𝐧𝐝𝐞 🎤 Ook deze week zijn er weer een hoop (oud)Popronde-acts live te bewonderen op podia door het hele land (@noa.lauryn.music, @pomopinternet, @manasplagueofficial en meer)! We hebben alle shows hier even voor je op een rijtje gezet. Support jij (oud)Popronde-talent? Check het overzicht en scoor tickets voor een show bij jou in de buurt. De hele Live after Popronde-agenda vind je op popronde.nl 🔗 Ben jij te vinden bij een van deze shows? Zo ja, welke? 👇 #popronde #supportartists #livemuziek #concertagenda
10 jun. 2026
popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗠𝗢𝗡𝗗𝗔𝗬 💿 Elke week delen we een greep uit de nieuwste releases van (oud) Popronde-acts en verzamelen we alle nieuwe tracks in onze playlist. Met deze week o.a. @idaweiler_ , @dearomen_ , @janetlivv & @youngrubbi 🤝 @thisisbug Alles luisteren? Check de New Music Monday playlist via de link in bio 🔗 #Popronde #nieuwemuziek #newmusicmonday #discover #newmusic
8 jun. 2026
popronde 𝗧𝗵𝗮𝗻𝗸 𝗚𝗼𝗱 𝗜𝘁’𝘀 (𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘃𝗮𝗹) 𝗙𝗿𝗶𝗱𝗮𝘆! 🎪🎉 Het festivalseizoen is in volle gang, en onze (oud-) Popronde deelnemers zijn te vinden op festivalweides door het hele land. In juni vind je ze onder andere op @oerolterschelling , @op_de_toffel , @bksfestival , @pinkpopfest , @concertatsea & @jeraonair 🤘 Op welke festivals ben jij te vinden? 👀 #festivals #livemusic #livemuziek
5 jun. 2026
popronde 𝐋𝐢𝐯𝐞 𝐚𝐟𝐭𝐞𝐫 𝐏𝐨𝐩𝐫𝐨𝐧𝐝𝐞 🎤 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud) #Popronde-acts! Support talent, koop tickets en check de hele Live after Popronde-agenda via popronde.nl 🔗 Hebben we een show gemist? Drop ‘m in de comments! 👇 #live #music #festival
3 jun. 2026
popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗠𝗢𝗡𝗗𝗔𝗬 💿 Happy New Music Monday! Onze Spotify-playlist met de állernieuwste releases van (oud) Popronde-acts is weer geupdate, met o.a. @tape.toy, @nienkeleone, @doegewoonvolgen en @lostboyshawty! Je vindt de playlist in de link in bio. 🔗 Hebben we een track gemist? Drop ‘m in de comments! 👇 #Popronde #nieuwemuziek #discover #newmusic
1 jun. 2026
popronde 𝐋𝐢𝐯𝐞 𝐚𝐟𝐭𝐞𝐫 𝐏𝐨𝐩𝐫𝐨𝐧𝐝𝐞 🎤🥁🎸🎷 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud) #Popronde-acts! Check deze week bijvoorbeeld @bridge_festival_eindhoven , @dauwpop , @klomppop , @vestrock & @strip.fest , en te gekke shows in poppodia door het hele land! Support talent, koop tickets en check de hele Live after Popronde-agenda via popronde.nl 🔗
27 mei 2026
popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗠𝗢𝗡𝗗𝗔𝗬 💿 Elke week delen we een greep uit de nieuwste releases van (oud) Popronde-acts en verzamelen we alle nieuwe tracks in onze playlist. Alles luisteren? Check de New Music Monday playlist via de link in bio 🔗 Hebben we een track gemist? Drop ‘m in de comments! 👇 #Popronde #nieuwemuziek #discover #newmusic
25 mei 2026
popronde 𝗕𝗮𝗰𝗸𝘀𝘁𝗮𝗴𝗲 𝗯𝗶𝗷 𝗱𝗲 𝗯𝗲𝗸𝗲𝗻𝗱𝗺𝗮𝗸𝗶𝗻𝗴 📻 Inmiddels 2,5 week geleden maakten @jasperleijdens & @evacleven de selectie voor Popronde 2026 bekend 💫 Honderden muzikanten zaten thuis aan de radio gekluisterd, maar @femi.music , @jjaaahhhhhhhh @tenderblom speelden live in de studio (zonder zeker te weten dat ze waren geselecteerd 😉) 📹 @piavandenbeuken volgde alles in de backstage. Welke act moet echt in jouw stad komen spelen? #popronde #3fm #3voor12
23 mei 2026
popronde 𝐋𝐢𝐯𝐞 𝐚𝐟𝐭𝐞𝐫 𝐏𝐨𝐩𝐫𝐨𝐧𝐝𝐞 🎤 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud) #Popronde-acts! Met deze week een speciale shoutout naar @sniester , wat een line up! 😻 Support talent, koop tickets en check de hele Live after Popronde-agenda via popronde.nl 🔗
22 mei 2026
popronde 𝗗𝗶𝘁 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝗱𝗲 𝗡𝗲𝘃𝗲𝗿 𝗠𝗶𝗻𝗱 𝗧𝗵𝗲 𝗛𝘆𝗽𝗲 𝗧𝗮𝗹𝗲𝗻𝘁𝘀! 🤘 Van metal en punk tot noise en shoegaze— deze acts moet je volgens @nmthype dit najaar zeker checken 👉🏼 aquelarre*, Barbee, Coalminr Canary, Competition, crashing, De Formule, Dracula’s Beach Party, Eyesores, girlhead, Grandad, Hoofs, Kram, Magazines, Maha, Ontaard, Swanslaughter & Zergüzest! 🗓️ Van 12 sept t/m 28 nov door het hele land 🔗 Check alle speeldata en deelnemende acts via popronde.nl (link in bio) #Popronde #NMTH #rock #punk #metal
21 mei 2026
popronde 𝗗𝗶𝘁 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝗱𝗲 𝗢𝗢𝗥 𝗧𝗮𝗹𝗲𝗻𝘁𝘀! ✨ Van indie tot post-punk, pop tot metal - deze acts moet je volgens @oor.nl dit najaar zeker checken 👉🏼 De Zweefclub, Eyesores, girlhead, Jim Gardner, Kram, Maxime, Merle & Ontaard! Je vindt ze op de OOR Podia in de grootste Popronde steden 👂👂 🗓️ Van 12 sept t/m 28 nov door het hele land 🔗 Check alle speeldata en deelnemende acts via popronde.nl (link in bio) #Popronde #Popronde2026 #OOR
20 mei 2026
popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗠𝗢𝗡𝗗𝗔𝗬 💿 Elke week delen we een greep uit de nieuwste releases van (oud) Popronde-acts en verzamelen we alle nieuwe tracks in onze playlist. Alles luisteren? Check de New Music Monday playlist via de link in bio 🔗 Hebben we tracks gemist? Zet ze in de comments! 💫 #Popronde #nieuwemuziek #newmusicmonday #newmusic
18 mei 2026
popronde 𝐋𝐢𝐯𝐞 𝐚𝐟𝐭𝐞𝐫 𝐏𝐨𝐩𝐫𝐨𝐧𝐝𝐞 🎤 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud) #Popronde-acts! Met deze week een speciale shout out naar @grasnapolsky , waar je een hele rits aan oud-(en spoiler: ook nieuwe) Popronde acts kunt checken. Ook mooi: tickets zijn niet duur, Groningen is een geweldige stad én er zijn eierballen! Support talent, koop tickets en check de hele Live after Popronde-agenda via popronde.nl 🔗
13 mei 2026
popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗠𝗢𝗡𝗗𝗔𝗬 💿 Elke week delen we een greep uit de nieuwste releases van (oud) Popronde-acts en verzamelen we alle nieuwe tracks in onze playlist. 🎧 Alles luisteren? Check de New Music Monday playlist via de link in bio 🔗 #Popronde #nieuwemuziek #newmusicmonday #newmusic
11 mei 2026
popronde 𝗪𝗲 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝘄𝗲𝗲𝗿 𝗯𝗲𝗴𝗼𝗻𝗻𝗲𝗻! 🚀 Throwback naar eergisteren, naar de 3FM studio waar @evacleven & @jasperleijdens in 3voor12 Radio de selectie voor Popronde 2026 bekend maakten. FEMI, JAH en tenderblom waren in de studio, waar spanning en angstzweet al snel plaatsmaakten voor ontlading en blije gezichten! 🎉
8 mei 2026
popronde 𝗛𝗜𝗘𝗥 𝗜𝗦 𝗗𝗘 𝗣𝗢𝗣𝗥𝗢𝗡𝗗𝗘 𝗦𝗘𝗟𝗘𝗖𝗧𝗜𝗘 𝗩𝗔𝗡 𝟮𝟬𝟮𝟲! 🤩 103 acts komen dit najaar naar jou toe! Ontdek de grootste talenten van het moment, de headliners van morgen in jouw stamkroeg, favoriete kledingwinkel, kapperszaak, koffietent, tattooshop en natuurlijk het poppodium in jouw stad. Van 12 september tot en met 28 november touren ze langs 40 steden door het hele land. 🚌🚙🚗🚀🛸 Wie wordt jouw nieuwe favoriet? 👀
6 mei 2026
popronde 𝐋𝐢𝐯𝐞 𝐚𝐟𝐭𝐞𝐫 𝐏𝐨𝐩𝐫𝐨𝐧𝐝𝐞 🎤 Elke week delen we een greep uit de agenda van (oud) #Popronde-acts! Support talent, koop tickets en check de hele Live after Popronde-agenda via popronde.nl 🔗 En tune in vanavond op 3FM, want tijdens 3voor12 Radio wordt de selectie voor Popronde 2026 bekendgemaakt!
6 mei 2026
popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗠𝗢𝗡𝗗𝗔𝗬 💿 Elke week delen we een greep uit de nieuwste releases van (oud) Popronde-acts en verzamelen we alle nieuwe tracks in onze playlist. Alles luisteren? Check de New Music Monday playlist via de link in bio 🔗 #Popronde #nieuwemuziek #newmusicmonday #newmusic
4 mei 2026
popronde 𝐒𝐀𝐕𝐄 𝐓𝐇𝐄 𝐃𝐀𝐓𝐄(𝐒)! 📅 Popronde komt deze herfst weer naar je toe! Vanaf 12 september nemen we jouw stad weer over. Ontdek jouw favoriete nieuwe acts en de headliners van morgen in jouw favoriete kroeg, kapperszaak, kledingwinkel en natuurlijk in de poppodia. Swipe om te zien in welke steden Popronde dit najaar neerstrijkt  👀👉 Welke stad ga jij sowieso niet missen?  🎫 Tickets? Niet nodig! Popronde is gratis en voor iedereen. Geen gedoe met dure tickets, wachtrijen of uitverkochte shows—gewoon langskomen en nieuwe muziek ontdekken! 🎶 Welke acts & artiesten dit jaar meedoen hoor je volgende week, 6 mei vanaf 22.00u in 3voor12 Radio op 3FM. Tune in! 📻 📸 @jessie_kamp
1 mei 2026
popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗧𝗨𝗘𝗦𝗗𝗔𝗬! 💿 Elke week delen we een greep uit de nieuwste releases van (oud) Popronde-acts en verzamelen we alle nieuwe tracks in onze playlist. Vandaag een dagje later dan je bent gewend, maar zeker niet minder lekker! Alles luisteren? Check de New Music Monday playlist via de link in bio 🔗 #Popronde #nieuwemuziek #newmusicmonday #newmusic
28 apr. 2026
popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗠𝗢𝗡𝗗𝗔𝗬 💿 Elke week delen we een greep uit de nieuwste releases van (oud) Popronde-acts en verzamelen we alle nieuwe tracks in onze playlist. Alles luisteren? Check de New Music Monday playlist via de link in bio 🔗 #Popronde #nieuwemuziek #newmusicmonday #newmusic
20 apr. 2026
popronde 𝙋𝙤𝙥𝙧𝙤𝙣𝙙𝙚 ❤️ 𝙍𝙚𝙘𝙤𝙧𝙙 𝙎𝙩𝙤𝙧𝙚 𝘿𝙖𝙮 Wat een weekend: @roadburnfest , @motelmozaique , @boosterfestival én @recordstoredaynl ! In platenzaken in het hele land kom je oud-Popronde artiesten tegen: van Alkmaar tot Arnhem, van Groningen tot Goes vind je toffe instores en speciale releases. 💿✨ Speciale shoutout naar oud-Popronde coordinatoren Esther (Leeuwarden) en Jesper (Haarlem) , die het programma en de marketing voor Record Store Day verzorgen, en naar @idaweiler_ ,RSD Talent 2026. Zij neemt je morgen mee op tour, via onze insta-stories. Check alle instores en speciale releases via https://recordstoreday.nl/
17 apr. 2026
popronde 𝗡𝗘𝗪 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗖 𝗠𝗢𝗡𝗗𝗔𝗬 💿 Elke week delen we een greep uit de nieuwste releases van (oud) Popronde-acts en verzamelen we alle nieuwe tracks in onze playlist. Alles luisteren? Check de New Music Monday playlist via de link in bio 🔗 #Popronde #nieuwemuziek #newmusicmonday #newmusic
13 apr. 2026
popronde De selectiecommissie is druk aan het selecteren, tijd om eens in de cijfers van de aanmeldingen te duiken!📊📈 In totaal meldden zich 1416 acts aan voor Popronde 2026, check de slides voor de top 5 genres, het aantal bandleden, de steden waar ze vandaan komen en een kleine surprise in de laatste slide! Oh en Warns: alleen maar liefde! <3
27 mrt. 2026
popronde 𝑴𝒆𝒆𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝑨𝒓𝒕𝒊𝒔𝒕: 𝑳𝒂𝒑𝒍𝒂𝒏𝒅𝒆𝒓 ✨ Midden in de Biesbosch, omringd door natuur, bouwt @laplandermusic aan zijn indie-elektronica. #Popronde (2025) speelde hij om meters te maken, want aan shows komen is niet vanzelfsprekend. En nieuwe tracks? Die test hij eerst in zijn oude Citroën Saxo 🚗
1 mrt. 2026

Reacties

Laat als eerste een reactie achter!

Inloggen